Vložit inzerát

Hledáme kolegu na pozici "Koordinátor zakázky"

Recra
Ostrava (Moravskoslezský kraj)
Plný úvazek Nástupní mzda od 30.000 Kč

Náplň práce

Pro naši, rychle se rozvíjející agenturu práce, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Koordinátor/terénní pracovník. Uvítáme osobnost ze severní Moravy. Své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail: info@recra.cz.

Koho hledáme?
Akčního, dynamického, flexibilního a výkonnostně orientovaného kolegu/kolegyni, který/á bravurně zvládá stres i multitasking. Zároveň se chce dále rozvíjet v manažerských schopnostech a baví ho práce s lidmi všech skupin a profesí. Jedná se o velmi zajímavou a finančně dobře ohodnocenou pracovní pozici, s aktivním trainee programem.

U této pracovní pozice očekáváme kandidáta, který nebude mít problém s tím, že jeho pracovní doba nebude pevná. Vyžadujeme celodenní flexibilitu, schopnost operativně se přesouvat v daných lokalitách, nebo i v rámci celé republiky, respektovat skutečnost, že dochází k výkonu operativy i o víkendech. Pro kandidáta z jiných části ČR zajistíme v dané lokalitě ubytování nadstandartního typu.

Co vás postupně naučíme? Co budete dělat?
Čeká vás rozsáhlé zaškolení v rámci našeho tréninkového programu.
Naučíte se řídit, vést a pečovat o zaměstnance.
Pochopíte pracovně – právní problematiku, zákoník práce.
Budete na denní bázi komunikovat s klientem a řešit jeho požadavky včetně požadavků zaměstnanců.