Vložit inzerát

Účetní a reportingové pozice s AJ a němčinou

Manpower
Hlavní město Praha
Plný úvazek

Náplň práce

V současné době hledáme posilu do dvou týmů, a to jak účetního, tak reportingového. Náplň práce Ti bude přiřazena dle Tvých pracovních zkušeností. Hledáme jak juniora, tak seniornější profil do obou týmů.

Pokud jsi člověk, který má zkušenosti s účtováním v hlavní účetní knize nebo "Intercompany" vztahů, jsi náš člověk. Jedná se o přijaté/vydané platby, faktury, rekonciliace, přeceňování FX kurzových rozdílů, příprava Cash Flow, forecastů a další.

V reportingovém týmu Tě čeká tvorba finančního plánu, příprava finančních analýz, zpracování měsíčních reportů a prezentací, spolupráce s externím a interním auditem, rekonciliace výsledovky s hlavní účetní knihou, ad hoc analýzy a další kreativní činnosti.

V obou týmech Tě čeká zajímavá práce různorodého zaměření. Jako velký benefit poskytujeme svým zaměstnancům tzv. rotační program, v rámci kterého můžeš kariérně vyrůst.