Vložit inzerát

Obchodní zástupce pro firemní klientelu

Jan Šiman
Středočeský kraj
Práce na ŽL 40000-150000

Náplň práce

*Hledáme obchodního zástupce pro firemní klientelu!*

Jste dynamický, cílevědomý a hledáte příležitost, kde můžete využít svůj podnikatelský duch? Přidejte se k nám jako obchodní zástupce na živnostenský list a buďte součástí našeho týmu!

*Co nabízíme:*

- *Dynamická odměna* s možností vysokých výdělků

- *Flexibilní pracovní doba* ideální pro ty, kdo chtějí skloubit práci a osobní život

- *Možnost home office* pracujte odkudkoliv a ušetřete čas strávený cestováním

- *Školení a rozvoj* praxe není podmínkou, poskytneme vám veškeré potřebné zaškolení a rádi Vám předáme naše zkušenosti

- *Mladý kolektiv* u nás se nebudete cítit jako jen jeden z mnoha, ale jako součást týmu, kde jsou všechny názory vítány

- *Připravené schůzky* call centrum vám připravíme schůzky s potenciálními klienty

- *Časté cestování* obchodník bude často v terénu, kde se setkává s klienty a pije s nimi kávu

Pokud vás tato příležitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat a staňte se součástí našeho úspěšného týmu!

*Jak se přihlásit:*

Zašlete svůj životopis a motivační dopis na náš e-mail. Těšíme se na vaše odpovědi!