Vložit inzerát

Head of Plant QUA

Adecco spol. s.r.o.
Plzeň (Plzeňský kraj)
Plný úvazek

Náplň práce

- Zajištění spokojenosti zákazníků s výrobou produktů, které odpovídají jejich požadavkům
- Zodpovědnost za zpracování reklamací a analýz reklamací z pole stejně jako za realizaci z nich vyplývajících opatření vedoucích k vyřešení problémů
- Zodpovědnost za soulad realizovaných opatření ve výrobě s požadavky ISO/TS 16949 a kvalitou a požadavky společnosti
- Definování cílů kvality výrobního závodu a dohled nad jejich dodržováním
- Řízení PQS (Plant Quality Systém) Shop Floor managementu ve shodě s platnými požadavky normy ISO/TS16949
- Vyhodnocování a příprava reportů mangementu kvality
- Příprava, plánování a provádění interních auditů a podílení se na přípravě a plánování externích auditů
- Spoluzodpovědnost za předání projektů z vývoje do sériového výrobního závodu a účast a schvalování interních a externích uvolnění procesů
- Plánování provozních prostředků a investic v oblasti QM výrobního závodu